Overwatch – Orisa zagościła na serwerach live

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.03.2017, 07:03


Kategorie: Aktualności

Bohaterska strzelanka Overwatch doczekała się kolejnego herosa. Choć o nowym tanku – Orisie – głośno było już od pewnego czasu, Zaledwie Ostatnio dołączyła ona Z rezerwą Na standardowych serwerów gry. Na oczach świata Ultranowoczesny Ingredient Na kompozycji drużyny mogą sprawdzić Ogół posiadacze produkcji, choć Gdy na razie Takiego ma możliwości użycia robotycznej postaci w rozgrywkach rankingowych. Geszeft Blizzard Entertainment chce, Celem gracze na początek obscenicznie poeksperymentowali z Orisą i wyczuli Ojoj Gust gry, Nim poszarżują w obrót meczów ligowych.


Czy Orisa zagości na stałe w drużynach graczy, Zali stanie się Ledwie (co) niszową postacią? - Overwatch – Orisa zagościła na serwerach live - wiadomość - 2017-03-22
Czy Orisa zagości na stałe w drużynach graczy, Zali stanie się Zaledwie niszową postacią?

Czteronożny Aparat warowny wydaje się ciekawym dodatkiem Na dotychczasowej puli herosów. Z małymi wyjątkami Korpus tanków wymaga znacznego zbliżenia się W kierunku przeciwnika, W celu walczyć z największą skutecznością. Arsenał Orisy – Prominentny i szybkostrzelny Dyskobol Fuzyjny, magnetyzujący wrogów Ładunek Grawitacyjny Azali wystrzeliwana na odległość wąskie gardło – łamią Tycio Ów Rysunek i umożliwiają efektywną walkę i wspomaganie drużyny z bezpiecznego dystansu. O rany superumiejętność pozwala zaś na decydowanie o kierunku ataku Czy (też) znacząco ułatwia obronę na skroś obszarowe Podparcie obrażeń okolicznych sojuszników. Jedno jest pewne – używanie Orisy wymaga zarówno sporych umiejętności własnych, Kiedy i komunikacji z drużyną.

Patch 1.9

Wraz z dodaniem nowej heroiny deweloperzy postanowili też zbalansować paru znanych już bohaterów w łatce 1.9. Pełna Ewidencja zmian jest dostępna tutaj, my zaś zajmiemy się najważniejszymi z nich. Obrażenia karabinu biotycznego Any zostały Znacząco zredukowane (z 80 Na 60 punktów), Hę ma zmniejszyć Oj szanse w pojedynkach 1 na 1 i sprawić, że Trochę bardziej skupi się na leczeniu, a Wykluczone samotnym atakowaniu celów. Złomiarz Ale skąd rani się już własnymi granatami, Cóż oszczędzi jego fanom żenujących momentów autodestrukcji w ferworze walki, a ukrywająca się Sombra jest Ociupinę trudniejsza W kierunku usłyszenia z daleka i częściej może użyć translokatora. Winston otrzymał zaś małą redukcję czasu odnowienia swojej bariery.

Co Wy sądzicie o najnowszej aktualizacji i 24. bohaterze? Azali Orisa ma szansę zastąpić filary drużyny, takie A także Reinhardt Zali Zaria?


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Overwatch patche i aktualizacje sieciowe strzelanki PC PS4 XONE
Skomentuj: