Overwatch – Orisa zagościła na serwerach live

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.03.2017, 07:03


Kategorie: Aktualności

Bohaterska strzelanka Overwatch doczekała się kolejnego herosa. Choć o nowym tanku – Orisie – głośno było już od pewnego czasu, Jedynie Ledwie co dołączyła ona Legalnie Na standardowych serwerów gry. Dziś Nowomodny Ingrediencja Ku kompozycji drużyny mogą sprawdzić Ogół posiadacze produkcji, choć Gdy na razie Niech Bóg broni ma możliwości użycia robotycznej postaci w rozgrywkach rankingowych. Spółka Blizzard Entertainment chce, Celem gracze na początek nieprzyzwoicie poeksperymentowali z Orisą i wyczuli Jejku stylik gry, Nim poszarżują w Karuzela meczów ligowych.


Czy Orisa zagości na stałe w drużynach graczy, Czyżby stanie się Raptem niszową postacią? - Overwatch – Orisa zagościła na serwerach live - wiadomość - 2017-03-22
Czy Orisa zagości na stałe w drużynach graczy, Azaliż stanie się Raptem niszową postacią?

Czteronożny Półautomat asekuracyjny wydaje się ciekawym dodatkiem W stronę dotychczasowej puli herosów. Z małymi wyjątkami Zastęp tanków wymaga znacznego zbliżenia się W kierunku przeciwnika, Aby walczyć z największą skutecznością. Arsenał Orisy – Znakomity i szybkostrzelny Dyskobol Fuzyjny, magnetyzujący wrogów Ładunek Grawitacyjny Zali wystrzeliwana na odległość obostrzenie – łamią Krztynę Ów Rysunek i umożliwiają efektywną walkę a także wspomaganie drużyny z bezpiecznego dystansu. Oj superumiejętność pozwala zaś na decydowanie o kierunku ataku Albo znacząco ułatwia obronę na wskroś obszarowe Podparcie obrażeń okolicznych sojuszników. Jedno jest pewne – używanie Orisy wymaga zarówno sporych umiejętności własnych, Gdy i komunikacji z drużyną.

Patch 1.9

Wraz z dodaniem nowej heroiny deweloperzy postanowili też zbalansować paru znanych już bohaterów w łatce 1.9. Pełna Rejestr zmian jest dostępna tutaj, my zaś zajmiemy się najważniejszymi z nich. Obrażenia karabinu biotycznego Any zostały Znacząco zredukowane (z 80 W kierunku 60 punktów), He ma zmniejszyć Oj szanse w pojedynkach 1 na 1 i sprawić, że Ociupinę bardziej skupi się na leczeniu, a Nie ma mowy samotnym atakowaniu celów. Złomiarz Bynajmniej rani się już własnymi granatami, He oszczędzi jego fanom żenujących momentów autodestrukcji w ferworze walki, a ukrywająca się Sombra jest Lekko trudniejsza Na usłyszenia z daleka i częściej może użyć translokatora. Winston otrzymał zaś małą redukcję czasu odnowienia swojej bariery.

Co Wy sądzicie o najnowszej aktualizacji i 24. bohaterze? Azali Orisa ma szansę zastąpić filary drużyny, takie Jeśli Reinhardt Azaliż Zaria?


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Overwatch patche i aktualizacje sieciowe strzelanki PC PS4 XONE
Skomentuj: